- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μπλε, Ασημένιο |
| Υψος | 9.9 cm |
| Πλάτος | 32 cm |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Σταθμός ανεφοδιασμού |
| Τεχνολογία | Διαχείριση εφαρμογών, Φωτισμός LED, Гласови контрол, SMART |
| Εξουσία | 375 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 65 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 min |
| Χωρητικότητα | 0.57 l |
| Επίπεδο θορύβου | 55-72 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |