- -20,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 8.9 cm |
| Ширина | 14.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Сензор против сблъскване, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 29.5 cm |
| Тип почистване | Мокро |
| Тип настилка | Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за почистване на прозорци |
| Захранване | Мрежово, Акумулатор |
| Мощност | 90 W |
| Автономия на акумулатора до | 20 min |
| Капацитет | 0.080 l |
| Гаранция | 24 месеца |