- -20,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 8.9 cm |
| Lăţime | 14.5 cm |
| Funcții | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 29.5 cm |
| Tipul de curățare | Umed |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Reţea, Acumulator |
| Putere | 90 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 20 min |
| Capacitate | 0.080 l |
| Garanție | 24 luni |