- -20,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 8.9 cm |
| Πλάτος | 14.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 29.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση, Μπαταρία |
| Εξουσία | 90 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 20 min |
| Χωρητικότητα | 0.080 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |