- -19,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 12.5 cm |
| Ширина | 8.8 cm |
| Дълбочина | 8.1 cm |
| Тип настилка | Прозорци |
| Тип продукт | Батерия за роботи за прозорци |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 95 Wh |
| Капацитет | 0 l |
| Захранващо напрежение | 19 V |
| Гаранция | 24 месеца |