- -19,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 12.5 cm |
| Lăţime | 8.8 cm |
| Adâncime | 8.1 cm |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Tip produs | Батерия за роботи за прозорци |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 95 Wh |
| Capacitate | 0 l |
| Tensiunea de alimentare | 19 V |
| Garanție | 24 luni |