- -19,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 12.5 cm |
| Πλάτος | 8.8 cm |
| Βάθος | 8.1 cm |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Τύπος Προϊόντος | Батерия за роботи за прозорци |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 95 Wh |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 19 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |