- -30,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 26.9 cm |
| Ширина | 13.7 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Сензор против сблъскване, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 7.7 cm |
| Тип настилка | Прозорци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово, Акумулатор |
| Мощност | 120 W |
| Автономия на акумулатора до | 20 min |
| Капацитет | 0.060 l |
| Ниво на шум | 70 dB |
| Гаранция | 24 месеца |