- -30,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 26.9 cm |
| Lăţime | 13.7 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 7.7 cm |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Reţea, Acumulator |
| Putere | 120 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 20 min |
| Capacitate | 0.060 l |
| Nivel de zgomot | 70 dB |
| Garanție | 24 luni |