- -30,67 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 26.9 cm |
| Πλάτος | 13.7 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 7.7 cm |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση, Μπαταρία |
| Εξουσία | 120 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 20 min |
| Χωρητικότητα | 0.060 l |
| Επίπεδο θορύβου | 70 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |