- -373,30 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 10.3 cm |
| Ширина | 34.7 cm |
| Дълбочина | 35.2 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 66 W |
| Мощност на почистване | 18500 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 240 min |
| Капацитет | 2.7 l |
| Работен обхват | 400 м2 |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Гаранция | 24 месеца |