- -373,30 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 10.3 cm |
| Πλάτος | 34.7 cm |
| Βάθος | 35.2 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 66 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 18500 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 240 min |
| Χωρητικότητα | 2.7 l |
| Εύρος εργασίας | 400 м2 |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |