- -373,30 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 10.3 cm |
| Lăţime | 34.7 cm |
| Adâncime | 35.2 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed, Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Putere | 66 W |
| Putere de curățare | 18500 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 240 min |
| Capacitate | 2.7 l |
| Domeniu de lucru | 400 м2 |
| Nivel de zgomot | 55 dB |
| Garanție | 24 luni |