- Изчерпано
![]()
Роботът за прозорци SPIDER SPRAY 1 е предназначен за сухо и влажно почистване на стъкла и всякакви видове твърди и гладки повърхности.
Окомплектовка:
* Роботите за прозорци трябва да са свързани в ел. мрежата по време на почистването!
* Роботите за прозорци не се препоръчват за силно замърсени прозорци, а са предназначени за поддържане на чистотата им!
* Роботът не е предназначен за почистване на плочки със значителни фуги между тях или безрамкови прозорци с неподходящо разстояние между стъклата, което може да предизвика загуба на вакум!
* Използвайте само вода или специализиран препарат за роботи за прозорци за да избегнете запушване на дюзите!
* Препоръчваме ви да използвате робота за външни стъкла при облачно време и ненагряти стъкла понеже в обратния случай препаратът се изпарява бързо и може да остави следи по повърхността!
* Препоръчваме ви да използвате робота първо със сухо почистване за да се събере праха от прозорците. След като прахта е събрана можете да сложите нови мопове и да използвате робота със спрей функция!
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Роботът за прозорци SPIDER SPRAY 1 е предназначен за сухо и влажно почистване на стъкла и всякакви видове твърди и гладки повърхности.
Окомплектовка:
* Роботите за прозорци трябва да са свързани в ел. мрежата по време на почистването!
* Роботите за прозорци не се препоръчват за силно замърсени прозорци, а са предназначени за поддържане на чистотата им!
* Роботът не е предназначен за почистване на плочки със значителни фуги между тях или безрамкови прозорци с неподходящо разстояние между стъклата, което може да предизвика загуба на вакум!
* Използвайте само вода или специализиран препарат за роботи за прозорци за да избегнете запушване на дюзите!
* Препоръчваме ви да използвате робота за външни стъкла при облачно време и ненагряти стъкла понеже в обратния случай препаратът се изпарява бързо и може да остави следи по повърхността!
* Препоръчваме ви да използвате робота първо със сухо почистване за да се събере праха от прозорците. След като прахта е събрана можете да сложите нови мопове и да използвате робота със спрей функция!
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Антрацит |
| Височина | 7.5 cm |
| Ширина | 14.4 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Тип почистване | С измиване |
| Тип настилка | Прозорци |
| Материал тръба | Алуминий |
| Тип продукт | Робот за басейни |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 80 W |
| Мощност на почистване | 5600 Pa |
| Гаранция | 24 месеца |