- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Роботът за прозорци SPIDER SPRAY 1 е предназначен за сухо и влажно почистване на стъкла и всякакви видове твърди и гладки повърхности.
Окомплектовка:
* Роботите за прозорци трябва да са свързани в ел. мрежата по време на почистването!
* Роботите за прозорци не се препоръчват за силно замърсени прозорци, а са предназначени за поддържане на чистотата им!
* Роботът не е предназначен за почистване на плочки със значителни фуги между тях или безрамкови прозорци с неподходящо разстояние между стъклата, което може да предизвика загуба на вакум!
* Използвайте само вода или специализиран препарат за роботи за прозорци за да избегнете запушване на дюзите!
* Препоръчваме ви да използвате робота за външни стъкла при облачно време и ненагряти стъкла понеже в обратния случай препаратът се изпарява бързо и може да остави следи по повърхността!
* Препоръчваме ви да използвате робота първо със сухо почистване за да се събере праха от прозорците. След като прахта е събрана можете да сложите нови мопове и да използвате робота със спрей функция!
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Антрацит |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 14.4 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ πισίνας |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 80 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 5600 Pa |
| Εγγύηση | 24 μήνες |