- Stoc epuizat
![]()
Robotul de curățat ferestre SPIDER SPRAY 1 este proiectat pentru curățarea uscată și umedă a ferestrelor și a tuturor tipurilor de suprafețe dure și netede.
Conținut pachet:
* Roboții pentru ferestre trebuie să fie conectați la rețea în timpul curățării!
* Roboții pentru ferestre nu sunt recomandați pentru ferestre foarte murdare, ei sunt concepuți pentru a le menține curate!
* Robotul nu este destinat curățării plăcilor cu rosturi semnificative între ele sau ferestrelor fără ramă cu spații inadecvate între geamuri, ceea ce poate cauza pierderi de vid!
* Utilizați numai apă sau un robot de curățat geamuri specializat pentru a evita înfundarea duzelor!
* Vă recomandăm să folosiți robotul de curățat geamuri exterioare atunci când vremea este înnorată și geamurile sunt neîncălzite, altfel produsul de curățat se evaporă rapid și poate lăsa urme pe suprafață!
* Vă recomandăm să utilizați mai întâi robotul cu curățare uscată pentru a colecta praful de pe ferestre. După ce praful este colectat, puteți pune mopuri noi și folosi robotul cu funcția de pulverizare!
Garanție: 24 de luni
Garanția bateriei: 6 luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Robotul de curățat ferestre SPIDER SPRAY 1 este proiectat pentru curățarea uscată și umedă a ferestrelor și a tuturor tipurilor de suprafețe dure și netede.
Conținut pachet:
* Roboții pentru ferestre trebuie să fie conectați la rețea în timpul curățării!
* Roboții pentru ferestre nu sunt recomandați pentru ferestre foarte murdare, ei sunt concepuți pentru a le menține curate!
* Robotul nu este destinat curățării plăcilor cu rosturi semnificative între ele sau ferestrelor fără ramă cu spații inadecvate între geamuri, ceea ce poate cauza pierderi de vid!
* Utilizați numai apă sau un robot de curățat geamuri specializat pentru a evita înfundarea duzelor!
* Vă recomandăm să folosiți robotul de curățat geamuri exterioare atunci când vremea este înnorată și geamurile sunt neîncălzite, altfel produsul de curățat se evaporă rapid și poate lăsa urme pe suprafață!
* Vă recomandăm să utilizați mai întâi robotul cu curățare uscată pentru a colecta praful de pe ferestre. După ce praful este colectat, puteți pune mopuri noi și folosi robotul cu funcția de pulverizare!
Garanție: 24 de luni
Garanția bateriei: 6 luni
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Antracit |
| Înălţime | 7.5 cm |
| Lăţime | 14.4 cm |
| Adâncime | 29 cm |
| Tipul de curățare | Cu spălare |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Materialul țevii | Aluminiu |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Putere | 80 W |
| Putere de curățare | 5600 Pa |
| Garanție | 24 luni |