- -122,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Тип настилка | Басейн |
| Тип продукт | Робот за басейни |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 50 W |
| Капацитет | 5 l |
| Работен обхват | 120 m2 |
| Гаранция | 24 месеца |