- -122,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Το ασύρματο ρομπότ καθαρισμού πισίνας Typhor 2 (Osprey 300 Pro) έχει τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:
- Καθαρίζει τον πυθμένα της πισίνας
- Μέγιστη επιφάνεια καθαρισμού: έως 100-120 m²
- Μέγιστος χρόνος λειτουργίας με πλήρως φορτισμένη μπαταρία: 120 λεπτά
- Τύπος φίλτρου: 180μm
- Μεγάλο δοχείο απορριμμάτων
- Βολικό και ασύρματο
- Ελαφρύς και εύκολος χειρισμός
- Τεχνολογία "αυτόματης αναστροφής" - όταν φτάσει σε τοίχο επιστρέφει αντιστρέφοντας την κατεύθυνση της κίνησης
- Σύστημα "διπλού ελέγχου" - μηχανική και ηλεκτρική επιστροφή για να μην κολλήσει το ρομπότ καθαρισμού πισίνας
Σύστημα: Η μηχανική και η ηλεκτρική αναστροφή εξασφαλίζουν την αποφυγή κολλήματος,
- Τεχνολογία "Self-beaching" - μετακινείται στο τέλος της πισίνας όταν η μπαταρία είναι χαμηλή
- Τεχνολογία "πλήρους κάλυψης" που παρέχει λεπτομερή καθαρισμό
- Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου, 6600 mah
- Χρόνος φόρτισης: περίπου 5-6 ώρες
- Κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασία νερού: 10°-35°C
- Ταχύτητα αναρρόφησης: 10m³/h
- Ταχύτητα κίνησης: 16 m/min
- Κατάλληλο για πισίνες με επίπεδο πυθμένα*
- Μέγιστο βάθος πισίνας: 2 μέτρα
- Χωρητικότητα δοχείου: 5 L
- Μέγεθος: 400 (L) * 360 (W) * 270 (H) mm
- Βάρος: 5,8 kg
- Ισχύς: 50 W
- Παροχή ρεύματος: 11,1V
* Τα ρομποτικά καθαριστικά πισίνας είναι για να διατηρούν τις πισίνες καθαρές, όχι για τον βασικό καθαρισμό βρώμικων πισινών!
*Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι κάθε μονάδα υποβάλλεται σε δοκιμή νερού πριν από την παράδοση, η οποία μπορεί να οδηγήσει σε ελαφριά υγρασία ή κηλίδες νερού.
* Εάν έχουν σχηματιστεί πτυχές βινυλίου στον πυθμένα της πισίνας - το ρομπότ μπορεί να κολλήσει!
* Η χρήση ενός ρομπότ καθαρισμού πισίνας δεν αναιρεί την ανάγκη χρήσης εξειδικευμένων προϊόντων συντήρησης της ποιότητας του νερού!
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Τύπος δαπέδου | Πισίνα |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ πισίνας |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 50 W |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Εύρος εργασίας | 120 m2 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |