- -122,29 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 36 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Tipul pardoselii | Piscină |
| Tip produs | Robot de piscină |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 50 W |
| Capacitate | 5 l |
| Domeniu de lucru | 120 m2 |
| Garanție | 24 luni |