- -306,30 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.7 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Wi-Fi, Гласово разпознаване |
| Тип настилка | Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 75 W |
| Автономия на акумулатора до | 210 min |
| Капацитет | 350 ml |
| Smart | Да |
| Ниво на шум | 59 dB |
| Гаранция | 24 месеца |