- -306,30 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Wi-Fi, Recunoaștere vocală |
| Tipul pardoselii | Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 75 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 210 min |
| Capacitate | 350 ml |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 59 dB |
| Garanție | 24 luni |