- -306,30 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Wi-Fi, Αναγνώριση φωνής |
| Τύπος δαπέδου | Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 75 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 210 min |
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 59 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |