- -284,34 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 10.4 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Wi-Fi, Жироскоп, Гласово разпознаване |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 75 W |
| Мощност на почистване | 7000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 260 min |
| Капацитет | 300 ml |
| Smart | Да |
| Гаранция | 24 месеца |