- -284,34 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 10.4 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Wi-Fi, Giroscop, Recunoaștere vocală |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 75 W |
| Putere de curățare | 7000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 260 min |
| Capacitate | 300 ml |
| Smart | DA |
| Garanție | 24 luni |