- -284,34 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 10.4 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Wi-Fi, Γυροσκόπιο, Αναγνώριση φωνής |
| Βάθος | 35 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 75 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 7000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 260 min |
| Χωρητικότητα | 300 ml |
| Εξυπνος | Ναι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |