- -114,87 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.65 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA 11 |
| Мощност | 58 W |
| Мощност на почистване | 2000 Pa |
| Капацитет | 460 ml |
| Работен обхват | 200 m2 |
| Smart | Да |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Гаранция | 24 месеца |