- -114,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.65 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA 11 |
| Putere | 58 W |
| Putere de curățare | 2000 Pa |
| Capacitate | 460 ml |
| Domeniu de lucru | 200 m2 |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |