- -114,87 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.65 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Βάθος | 35 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA 11 |
| Εξουσία | 58 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 2000 Pa |
| Χωρητικότητα | 460 ml |
| Εύρος εργασίας | 200 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |