- -577,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 8.7 cm |
| Ширина | 33.8 cm |
| Дълбочина | 33.9 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 33 W |
| Автономия на акумулатора до | 75 min |
| Капацитет | 0.276 l |
| Smart | Да |
| Ниво на шум | 68 dB |
| Гаранция | 24 месеца |