- -577,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 8.7 cm |
| Πλάτος | 33.8 cm |
| Βάθος | 33.9 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 33 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 75 min |
| Χωρητικότητα | 0.276 l |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Εγγύηση | 24 hónap |