- -577,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 8.7 cm |
| Lăţime | 33.8 cm |
| Adâncime | 33.9 cm |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 33 W |
| Durata de viață a bateriei până la | 75 min |
| Capacitate | 0.276 l |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 68 dB |
| Garanție | 24 luni |