- -664,17 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 9.6 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Функции | Миещ се филтър, Сензор против падане, Автоматично презареждане, Автоматично почистване, Сензор против сблъскване, Защита против прегряване |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 65 W |
| Мощност на почистване | 19000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 180 min |
| Капацитет | 270 ml |
| Работен обхват | 200 m2 |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Гаранция | 24 месеца |