- -664,17 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.6 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Funcții | Filtru de spălare, Senzor anti-cadru, Reîncărcarea automată, Curățarea automată, Senzor împotriva coliziunii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Putere | 65 W |
| Putere de curățare | 19000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 180 min |
| Capacitate | 270 ml |
| Domeniu de lucru | 200 m2 |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |