- -664,17 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.6 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 65 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 19000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 270 ml |
| Εύρος εργασίας | 200 m2 |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |