- -69,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 8.05 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 27 cm |
| Тип настилка | Прозорци |
| Тип продукт | Уред за почистване на прозорци |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 5500 Pa |
| Капацитет | 80 ml |
| Работен обхват | 4 m |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Гаранция | 24 месеца |