- -69,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 8.05 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Tipul pardoselii | Windows |
| Tip produs | Windows |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Putere | 5500 Pa |
| Capacitate | 80 ml |
| Domeniu de lucru | 4 m |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Garanție | 24 luni |