- -69,91 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 8.05 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 27 cm |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 5500 Pa |
| Χωρητικότητα | 80 ml |
| Εύρος εργασίας | 4 m |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |