- -270,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 9.7 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Сензор против сблъскване, Жироскоп, Светлината на батерията, Сензор за прах |
| Дълбочина | 35 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 60 W |
| Мощност на почистване | 7000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 155 min |
| Капацитет | 350 ml |
| Гаранция | 24 месеца |