- -270,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Alb |
| Înălţime | 9.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Funcții | Regulator de putere, Senzor împotriva coliziunii, Giroscop, Lumina bateriei, Senzor de praf |
| Adâncime | 35 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 60 W |
| Putere de curățare | 7000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 155 min |
| Capacitate | 350 ml |
| Garanție | 24 luni |