- -270,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Γυροσκόπιο, Светлината на батерията, Αισθητήρας σκόνης |
| Βάθος | 35 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 60 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 7000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 155 min |
| Χωρητικότητα | 350 ml |
| Εγγύηση | 24 μήνες |