- -69,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки робот |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Сензор против падане, Сензор против сблъскване, Wi-Fi, Програмируем, Индикатор за изтощена батерия, Жироскоп |
| Дълбочина | 33 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Под, Килим, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Робот прахосмукачка |
| Захранване | Батерии |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | Управление чрез приложение, Функция моп, Лазерен сензор, Навигация LiDAR |
| Капацитет | 0.85 l |
| Захранващо напрежение | 220 V |