- -69,02 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 10 cm |
| Lăţime | 33 cm |
| Funcții | Baterie reincarcabila, Senzor anti-cadru, Senzor împotriva coliziunii, Wi-Fi, Programabilă, Indicatorul bateriei de evacuare, Giroscop |
| Adâncime | 33 cm |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Bateriile |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tehnologii | Gestionați prin cerere, Funcția MF, Senzor laser, Navigatie LiDAR |
| Capacitate | 0.85 l |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |