- -69,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προγραμματιζόμενος, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Γυροσκόπιο |
| Βάθος | 33 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Διαχείριση εφαρμογών, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Αισθητήρας λέιζερ, Πλοήγηση LiDAR |
| Χωρητικότητα | 0.85 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |