- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Сив |
| Функции | Автоматично прибиране на кабела, Миещ се филтър, Защита против прегряване |
| Тегло | 9.3 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка с торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 700 W |
| Дължина на кабела | 7 m |
| Капацитет | 3 l |
| Ниво на шум | 61 dB |