- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη αποθήκευση καλωδίου, Φίλτρο που πλένεται, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάρος | 9.3 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 700 W |
| Μήκος καλωδίου | 7 m |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Επίπεδο θορύβου | 61 dB |