- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Gri |
| Functii | Retrageți automat cablul, Filtru de spălare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Greutate | 9.3 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator cu o pungă |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 7 m |
| Capacitate colectare | 3 l |
| Nivel zgomot | 61 dB |