- -32,72 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Бял |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Захранване | Мрежово |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 800 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 6 l |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Ниво на шум | 89 dB |
| Гаранция | 24 месеца |