- -32,72 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 800 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Επίπεδο θορύβου | 89 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |