- -32,72 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Alb |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Tip alimentare | Reţea |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 800 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 6 l |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Nivel zgomot | 89 dB |
| Garanție | 24 месеца |