- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Черен/Червен |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Функции | Автоматично прибиране на кабела, Индикатор за пълна торба |
| Тегло | 4.75 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Пластмаса, Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка с торба |
| Захранване | Мрежово |
| Мощност | 700 W |
| Капацитет | 2.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |